Před atletickým mítingem Memoriál Josefa Odložila se vždy koná předprogram pro družstva mladšího žactva. Chlapci utvořili 4 členné družstvo a závodili v disciplínách: 60m, 800m, skok vysoký hod kriketovým míčkem a štafetě 4x 200m, kdy v disciplíně jsme mohli mít jen 1 člena a jeho výkon byl obodován podle vícebojařských tabulek.
Naši kluci potvrzovali roli favoritů už od 1. disciplíny. 60m vyhrál Michal Hošek v čase 8,17s. Další prvenství přidal Petr Vacátko ve výšce, když zdolal 153cm a výborně běžel 800m, když skončil 2. za výkon 2:27,10. 3. místo v hodu krikeťákem za 55,76m přidal Adam provazník. Před poslední disciplínou, štafetou na 4x 200m vedli naši kluci o 80 bodů před druhou Slávií. Ve štafetě nás bohužel Slávie porazila o velký kus a v celkovém součtu nás porazila o pouhých 14 bodů. I tak si naši kluci mohli dojít pro stříbrné medaile a pohár a ke druhému místu jim gratulovala i Barbora Špotáková. Zde jsme prokázali svojí kvalitu, protože z přihlášených účastníků vybral organizátor 8 týmů a to i z jiných částí republiky.